ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány
 

Hliníkové brány a branky

Vjezdové brány jsou nedílnou součástí oplocení Vašeho domu, chaty či zahrady. Vyrábíme je ve stejném provedení jako ploty, čímž je zajištěno dokonalé sladění Vašeho oplocení.

Brány nabízíme ve třech kategoriích: Samonosné brány, Pojezdové brány, Křídlové brány.

Brány dodáváme s kvalitními automatickými pohony CAME na dálkové ovládání,nerezovými regulovatelnými panty a kvalitním kováním.

Nabízíme také kompletní dodání na klíč, včetně montážních a drobných zednických prací.

Konzultace a zaměření po celé ČR zdarma.

Kontaktujte nás

Hliníkové samonosné posuvné brány

Jsou nejoblíbenějším typem bran na trhu. Jedná se o zakázkovou výrobu, kdy je potřeba mít na mysli pouze to, aby byl dostatečný prostor na zasunutí hliníkové brány.

U těchto bran je potřeba mít volný prostor ve směru pojezdu v délce šířky průjezdu plus 1/3 průjezdu. Výhodou samonosné hliníkové brány je, že nevyžaduje podpůrné kolečko a žádný vodící profil a tím ani rovný terén.

Samonosné brány jsou dodávané vždy s příčnou vzpěrou, proto nelze vložit výplňě všemi způsoby jako na bránu pojezdovou.

Hliníkové samonosné posuvné brányHliníkové samonosné posuvné brány

Více ve fotogalerii
 

Hliníkové pojezdové brány po kolejnici

Jsou alternativou k samonosným hliníkovým branám v situaci, kde nemáme po straně průjezdu tolik místa, aby se dala použít brána samonosná (například hranice pozemku příliš blízko, apod.). Použití především u rozměrově větších bran.

Hliníková pojezdová brána se otevírá stejně jako u samonosné brány do strany, ale s tím rozdílem, že na zemi se pohybuje po předem zabetonované nebo šroubované kolejnici.U těchto bran je potřeba mít volný prostor pouze v délce průjezdu.
U pojezdových bran nemusí být příčná vzpěra. Díky tomu můžeme výplň na tyto brány uchytit více způsoby než na brány samonosné. Díky jednoduché konstrukci nabízejí hliníkové pojezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Hliníkové pojezdové brány po kolejniciHliníkové pojezdové brány po kolejnici

Více ve fotogalerii
 

Dvoukřídlé hliníkové brány

Jsou tvořeny jedním nebo dvěma křídly, která se obvykle otvírají směrem na pozemek nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici.

Otvírání může být ruční nebo automatizované. Do křídlové brány se dá integrovat branka.Nevýhodou zůstává pouze fakt, že nelze parkovat hned za bránou - pokud je možnost otevírání pouze dovnitř na pozemek.

Dvoukřídlé hliníkové brányDvoukřídlé hliníkové brány

Více ve fotogalerii
 
 

Copyright ALUGATE s.r.o 2012