ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány ALUGATE s.r.o | hliníkové výrobky, ploty, brány
 

Výhody výrobků ALUGATE

Bezúdržbovost

O naše výrobky se opravdu nemusíte starat. Nebudete jej muset každé tři až čtyři roky demontovat, brousit, několikrát natírat a ztrácet tak spoustu drahocenného času a nemalé finanční prostředky na údržbu jako to vyžadují výrobky ze dřeva či kovu. Hliníkový ploty, brány a zábradlí, budou vypadat stále jako nové bez ohledu na čas a povětrnostní podmínky. Další výhodou hliníku je tvarová stálost a pevnost, což u plotů předčí různé plastové recykláty, u nichž hrozí vlivem teplotních změn ke značné deformaci.

Design

Široká variabilita hliníkových výrobků ALUGATE umožňuje výběr z celé řady tvarů, výplní, zakončení a jejich kombinací u plotů, bran nebo zábradlí. Hliníkové ploty, brány a zábradlí ALUGATE jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou vypalovanou práškovou barvou (komaxit), kterou nabízíme v odstínech RAL nebo matném antracitu. Barevná škála odstínů umožňuje naše výrobky dokonale sladit např. s barvou brány, fasády, oken či vrat.

Finance

všeobecně je hliník považován za luxusní materiál a předpokládá se, že i výrobky z tohoto materiálu budou drahé… NENÍ TO PRAVDA!!! Samozřejmě lze na trhu pořídit i něco levnějšího, vždy se však jedná materiály, které budou potřebovat dříve či později Vaši péči. Po započtení času, práce a prostředků nutných k pravidelnému ošetřování se cena původně levného plotu, brány nebo zábradlí vyšplhá na cenu srovnatelnou či vyšší s hliníkovými výrobky. Vzhledem k dlouhé životnosti bez jakékoliv údržby se Vám investice do "hliníku" na 100% vyplatí!

Technické řešení

Naše výrobky jsou vždy navrženy na míru a vyrobeny z kvalitních hliníkových profilů. Protože se jedná o celosvařenec, zaručují také vysokou pevnost.!

 
 

Copyright ALUGATE s.r.o 2012